“Sınırlar Kalkıyor” etkinliğinin Mart ayının ilk buluşmasında “Günümüz Sanat Ortamında Sanatçı Olmak” başlığı altında sanatçı Koray Tokdemir sorularınızı yanıtlayacak.

Etkinlik, 5 Mart 2022 Cumartesi, saat 18.00’da Art On Galeri’de gerçekleştirilecektir. Katılım ücretsizdir. Katılım için HES kodunuzu ve telefon numaranızı info@dogancaymuseum.org adresine e-posta yoluyla gönderebilirsiniz.

Koray Tokdemir, ODTÜ’de Şehir Planlama bölümünden mezun olduktan sonra Politecnico di Milano’da Yüksek Lisansını tamamladı. Çok disiplinli geçmişi, uzun yıllar boyunca birkaç farklı ülkede çalışmasına izin verdi. İçinde bulunduğu mimari uygulamalarla müzeler, galeriler, sanat depoları ve misafir sanatçı programları gibi ağırlıklı olarak kültür-sanat alanlarında çok sayıda tasarım projesini yönetti.

Psikocoğrafya, teorik fizik ve sinirbilim alanlarına odaklanan disiplinler arası bir sanatçı olan Tokdemir’in sanatsal üretimi; tablolar, rölyefler, heykeller, enstalasyonlar ve çizimler, karma medya resimleri ve kolajlar gibi kağıt üzerine yapılan çeşitli çalışmaları içermektedir.

Bir soru ile aramızda diyalog gelişir; dünya değişir!