“Sınırlar Kalkıyor” etkinliğinin son buluşmasında “Editörün Gözünden Sanat Yayıncılığı” başlığı altında Sanat Dünyamız dergisinin editörü Fisun Yalçınkaya sorularınızı yanıtlayacak.

Etkinlik, 26 Mart 2022 Cumartesi, saat 15.00’da Kırmızı Kapı’da gerçekleştirilecektir. Katılım ücretsizdir. Katılım için info@dogancaymuseum.org adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Fisun Yalçınkaya, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden 2010 yılında mezun oldu. 2009-2013 yılları arasında Sabah gazetesi, 2013-2019 yılları arasında Milliyet gazetesi kültür sanat servisinde çalıştı ve Milliyet Sanat dergisi için plastik sanatlar editörlüğünü üstlendi. Bu görevleri sırasında 2012-2015 yılları arasında Sabit Fikir dergisinde aylık olarak çizgi roman değerlendirmeleri yazdı ve kültür sanat alanındaki yazıları çok sayıda yayında yer aldı. Halen Kadir Has Üniversitesi Tasarım Yüksek Lisans Programı’nda öğrenimine devam etmektedir. 2019 yılının Mart ayından bu yana Yapı Kredi Yayınları’nda görev almakta ve Sanat Dünyamız dergisinin editörlüğünü üstlenmektedir.

Bir soru ile aramızda diyalog gelişir; dünya değişir!