“Sınırlar Kalkıyor” etkinliğinin Kasım ayının ilk buluşmasında mimar, tasarımcı Cem Kozar “Bir Düş Kurmak: Sergi Tasarımı” başlığı altında sorularınızı yanıtlayacak.

Etkinlik, 13 Kasım 2021 Cumartesi, saat 15.00’da Pera Palas’ta yüz yüze gerçekleştirilecektir. Katılım ücretsizdir. Katılım için HES kodunuzu ve telefon numaranızı info@dogancaymuseum.org adresine mail atabilirsiniz.

Mimar, tasarımcı Cem Kozar, Mimarlık eğitimini İTÜ’de tamamladı. Fikir ve içerik geliştirme, mekan ve deneyim tasarımı konularında çalışmaktadır. Kentin dinamikleri, tarihi ve kültürü ilgisini çeker, bu yüzden kent ile ilgili arşivleri karıştırmaktan, hikayeler ve bilgiler toplamaktan hoşlanır. Pattu mimarlığın kurucu üyesidir. Pera müzesi, yapı Kredi Müzesi, İstanbul Arkeoloji Müzeleri, İstanbul Araştırmaları Enstitüsü gibi çeşitli müze ve kurumlarda sergi tasarımlarını yapmaktadır.Cem Kozar sıklıkla üniversite ve kültür kurumlarındaki konferans, ders ve workshoplarda yürütücü ve konuşmacı olarak yer almaktadır.

Bir soru ile aramızda diyalog gelişir; dünya değişir!